Конкурс міні-грантів: зареєстровано 88 заявок

Конкурс міні-грантів: зареєстровано 88 заявок

На конкурс малих грантів Проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту” надійшло 88 заявок від випускників бізнес-курсів Проекту з 5 областей – Дніпропетровської, Херсонської, Харківської, Вінницької та Запорізької.

Проекти розглядатимуться незалежною Експертною комісією. Розмір міжнародної технічної допомоги для одного учасника конкурсу становить до 38 000 гривень.

Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги. В разі, якщо після перемоги в конкурсі відібраний заявник не виконає дану умову, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

Експерт Проекту проведе екологічний аналіз впливу розширення підприємницької діяльності відібраних учасників конкурсу на навколишнє середовище, а також забезпечення умов безпеки праці. В разі виявлення істотних ризиків, які відібраний заявник не може усунути, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

Проект опублікує остаточний список переможців конкурсу на сайті Проекту та у групі Проекту в мережі Фейсбук.

 

Реєстраційний номер Назва бізнес-проекту ПІБ заявника Сума
Вінницька область
1 С2.СA1.1 Blissshoes Урюпин Вадим Михайлович 40852,00
2 С2.СA1.2 Надання послуг конференц-сервісу у м. Вінниця Бондар Світлана Василівна 33350,00
3 С2.СA1.3 Інтернет – магазин товарів для малюків BABYSAFE.COM.UA Федчук Ганна Олегівна 28898,00
4 С2.СA1.4 Продукт від А до Я – «Чистий продукт» Моргун Роман Миколайович 30170,92
5 С2.СA1.5 Відкриття кабінету косметолога для надання послуг населенню з апаратної косметології
в м.Липовець Вінницької області
Маєвська Ельвіра Вікторівна 35096,00
6 С2.СA1.85 Подільський чай від Клавдії Борщ Романюк Оксана Іванівна 23424,00
7 С2.СA1.9 Вирощування малини Міхеєва Ліана Миколаївна 37279,00
8 С2.СA1.10 Майстерня «RobinWood» Пчелинцева Марина Миколаївна 22069,00
9 С2.СA1.11 Підприємство по виготовленнютекстильнихвиробів Вєлькє Вікторія Борисівна 46700,00
10 С2.СA1.12 Центр майстерності та краси Вєтрова Олена Бориславівна 38588,00
11 С2.СA1.13 Дизайн студия Brandeee Петров Александр Викторович 35500,00
12 С2.СA1.14 Бджільництво Матяш Олександр Борисович 41416,94
13 С2.СA1.15 Ательє «PANNA» Солдатко Юрій Борисович 37906,00
14 С2.СA1.16 Креативно-копірайтингова студія «Слава слова» Жиліна Мирослава Сергіївна 21761,00
15 С2.СA1.17 Виробництво та реалізація меду та бджолопродуктів Железняк Наталя Феодосіівна 38000,00
16 С2.СA1.87 Кролівництво Матяш Людмила Федорівна 38903,00
Дніпропетровська область
1 C2.CA1.49 Студія художнього татуювання «Black Cherry» Рибалкін Сергій Юрійович 37660
2 C2.CA1.50 «Крамничка майстрів» Мазур Світлана Володимирівна 35600
3 C2.CA1.51 Туристична агенція «Лови момент» Агібалова Олександра Олександрівна 37217
4 C2.CA1.52 Електромонтажні роботи Лазуткіна Тетяна Сергіївна 36248
5 C2.CA1.53 Карамельні фантазії Підберезна Галина Анатоліївна 37100
6 C2.CA1.54 CreatoR digital marketing studio Бова Олександр Миколайович 37516
7 C2.CA1.55 Объемный декор и цветы из дизайнерской бумаги/картона Ступишина Виктория Александровна 37184
8 C2.CA1.56 Шиномонтаж Агібалов   Олександр   Кирилович 37700
9 C2.CA1.57 Швейна майстерня «Shine» Бистрицька Світлана Василівна 40000,2
10 C2.CA1.58 Полезные вкусные цукаты Брайченко Ольга Викторовна 22000 або 49000
11 C2.CA1.59 Магазин-Кав’ярня з власною випічкою «Істинні Цінності» Варакута Ольга Михайлівна 41378
12 C2.CA1.60 Авторські пряники ручної роботи “ChocoGinger” Граник Юлія Вікторівна 23150
13 C2.CA1.61 Етнотрикотаж «Вив’язанка» Іванова Ганна Сергіївна 38000
14 C2.CA1.62 Прикраси для волосся ручної роботи Крапіва Дар’я 12120
15 C2.CA1.63 Кондитерська майстерня «Місс Іріска» Мірошник Ірина Сергіївна 36942
16 C2.CA1.64 Освітній, трудовий та бізнес туризм Свиридоненко Оксана Олексіївна 37835
17 C2.CA1.65 Изготовление  бизибордов («доска Монтессори») Кузькив Олег Иванович 37604
18 C2.CA1.88 Вирощування біомаси Цапенко Бронислав Миколаевич 150000
Запорізька область
1 C2.CA1.66 Клуб історичної реконструкції «Братство Сталі Запоріжжя» Дихановський Денис 36000
2 C2.CA1.67 Навчання розкручуванні і роботі в інстаграм Андросов Сергій Павлович 30150
3 C2.CA1.68 Студия рукоделия «СЕМЕЙНЫЙ СТИЛЬ» Кузьменко Татьяна  Леонидовна 36000
4 C2.CA1.69 Перепелина мініферма «Розівська перепілочка» Літвінова Галина Миколаївна 38681,9
5 C2.CA1.70 Міні СТО Артеменко Віталій Юрійович 30027
6 C2.CA1.71 Косметичний кабинет Артеменко Тетяна Юріївна 33000
7 C2.CA1.72 Мережа квест-кімнат Горай Ірина Федорівна 20000
8 C2.CA1.73 Козак піца (kozak pizza) Венжега Руслан Володимирович 36780
9 C2.CA1.74 Красиві ноготки Лаптєва Олена Олексіївна 37897
10 C2.CA1.75 Ремонтно-будівельні роботи у розтрочку Мульов Володимир Володимирович 39387
11 C2.CA1.76 Перепелина ферма Чепуренко Павло Валерійович 37938
12 C2.CA1.77 Теплий дім Дехтяр Анатолій Володимирович 37816
13 C2.CA1.78 Інтернет-магазин «Beauty & Antiques» («Краса та антикваріат») на міжнародних платформах eBay та ETSY Костенко Павло Євгенович 19192
14 C2.CA1.79 Майстер на годину «Золоті руки» Кузьменко Сергій  Викторович 34518
15 C2.CA1.80 Салон «Мама та Маля» Сердюк  Наталія Володимирівна 36761
16 C2.CA1.81 «Завжди Поруч» інформаційно-копіровальний центр Панасейко Тетяна Володимирівна 38052
17 C2.CA1.82 Індивідуальне пошиття одягу для танців, та ремонт одягу на дому Суворова Наталія Анатоліївна 29487,93
18 C2.CA1.83 Створення персоніфікованої фотокниги з текстовим компонентом Тищенко Галина Володимирівна 37998
19 C2.CA1.84 Швейно-вишивална майстерня Швейно-вишивална майстерня 38000
Харківська область
1 C2.CA1.8 Майстерня з обробки металу Качкалда Олег Анатолійович 41300,00
2 C2.CA1.18 Відеозйомка (Bukrin Video) Букрін Андрій 17850,00
3 C2.CA1.19 Майстерня по виробництву аксессуаров з тканини Аршинова Наталія Сергіївна 22858,98
4 C2.CA1.20 Дитяча телевізійна школа Гуренко Світлана Олексіївна 35000,00
5 C2.CA1.21 Міні-хостел Левіна Олена Миколаївна 37798,00
6 C2.CA1.22 Студія дитячого тімбілдінгу Мавроді Тетяна Михайлівна 37893,00
7 C2.CA1.23 Станція технічного обслуговування автомобілів Солтус В’ячеслав Володимирович 37997,29
8 C2.CA1.24 адвокатське об’єднання « Чуприна та партнери» Чуприна Зінаїда Миколаївна 24899,00
9 C2.CA1.25 КРАФТРУМ Моісеєнко Кирило Сергійович 31759,00
10 C2.CA1.26 Веб студія “Оптиміст” Собченюк Андрій Володимирович 38142,00
11 C2.CA1.27 Комплексне технічне супроводження бізнесу в Інтернеті з нуля Юркова Катерина Олегівна 36555,00
12 C2.CA1.28 Ателье металу Аршинов Євген Олександрович 31724,00
13 C2.CA1.29 Handmade – виготовлення та продаж прикрас з полімерної глини – авторських робіт преміям класу Кривонос Олена Віталіївна 27342,00
14 C2.CA1.30 Приватне підприємство «Рентер» Сапелкін Микола Сергійович 50000,00
Херсонська область
1 C2.CA1.6 Мобільна автомайстерня Кучерявченко Артем Юрійович 36350,00
2 C2.CA1.7 Послуги манікюру та педикюру Ситнік Олена Юріївна 37020,00
3 С2.CA1.31 Пошив корпоративного одягу Разумова Інна Сергіївна 38400,00
4 С2.CA1.32 Оперативна поліграфія Лакіза Володимир Олександрович 37191,00
5 С2.CA1.33 Логістика у сфері вантажоперевезень Мустафаєва Ольга Олексіївна 32501,00
6 С2.CA1.34 Ательє ”Етно- Стіль” Шевкєтова Єльвіна Февзіївна 37979,00
7 С2.CA1.35 Будівельно-ремонтні роботи з напрямом на енергоефективність Барулін Денис Сергійович 37518,00
8 С2.CA1.36 Розвиток велотранспорту в Херсонській області Єрещенко Світлана Олександрівна 37000,00
9 С2.CA1.37 Розширення кондитерського бізнесу шляхом покращення асортименту
Виготовлення пончиків та панкейків з їстівними фото та малюнками
Коструб Людмила Анатоліївна 32209,00
10 С2.CA1.38 Авторська студія контент-маркетингу Ольги Соломіної Соломіна Ольга Юріївна 37660,00
11 С2.CA1.39 Виробництво текстильних виробів Марченко Ольга Сергіївна 35783,00
12 С2.CA1.40 Центр розвитку безпілотної авіації Азізов Аблякім Рустемович 38000,00
13 С2.CA1.41 Клуб «Лего-роботи»_Херсон Беніцька Аліса Анатоліївна 37600,00
14 С2.CA1.42 Авто – ательє «СІЛУЕТ» Грибенюк Олексій Володимирович 32724,00
15 С2.CA1.43 «Херсонщина та Херсонці в об’єктиві» Авторський фотопроект Паршина Ірина Сергіівна 42000,00
16 С2.CA1.44 Створення Центру психологічної корекції та психоаналізу «ХІД ФЕРЗЯ» Петлюченко Алла Вікторівна 42075,00
17 С2.CA1.45 КРИМСЬКЕ БІСТРО – КАФЕ «АЙ-ПЕТРІ Тахтаров Бекір Аметович 37952,55
18 С2.CA1.46 «Екоптаха» Шерстюк Ірина Вікторівна 39384,00
19 С2.CA1.47 Столярна майстерня Керімов_Решат Мустафайович 44178,00
20 С2.CA1.48 Автосервіс Сафаров Осман Решатович 42294,00
21 C2.CA1.86 Мясна лавка Халяль Абібуллаев Руслан Отелловіч 38644,00