4 способи почати заробляти на своїх захопленнях

4 способи почати заробляти на своїх захопленнях

Ви можете не повірити, але майже на будь-якому хобі можна заробити. Наприклад, майстри-рукодільники можуть продавати свої товари через інтернет-магазини, мандрівники – розповідати про свої подорожі і походи у блозі (і монетизувати його згодом), перукарі і модельєри можуть демонструвати свою майстерність через фото-порфоліо, а кухарі та кондитери – ділитися рецептами і збирати замовлення. Найпростіше це зробити за допомогою сайту. Власний сайт – оптимальне рішення для старту малого бізнесу.

Робочий процес – це сам по собі дуже часозатратний процес, а на просування себе в мережі може і зовсім не вистачати часу. Але це все одно не привід відмовлятися від своєї ідеї – у всьому можна розібратися! Ми вам допоможемо.

Для початку треба вирішити, яку краще обрати форму сайту для свого бізнесу. Від цього надалі будуть залежати умови всієї подальшої роботи. Для кожного виду діяльності є свої способи заробітку.

1. Зробіть свій сайт-візитку за 5 хвилин

Це простий сайт, не переобтяжений інформацією, який підходить для малого бізнесу, пов’язаного з наданням послуг. Сайт-візитка виконує всі функції, які потрібні невеликому бізнесу: інформує про умови роботи і показує переваги товарів або послуг.

Ось дуже неповний список хобі, які можуть потребувати такого сайту:

  • кулінарія;
  • швейна справа;
  • перукарське мистецтво;
  • манікюр і візаж;
  • організація подій і так далі.

До того ж управляти таким сайтом дуже просто, він вимагає мінімальних зусиль.

2. Почніть заробляти на своєму блозі

Форма сайту у вигляді блогу підходить фотографам, мандрівникам, а також всім, хто збирається детально розповідати про свою діяльність. Така форма хороша, якщо ви хочете, щоб про вас дізналися.

Блоги відрізняються тим, що ви можете в необмеженій кількості розповідати про улюблену справу, демонструвати свої результати і напрацьовувати достойну клієнтську базу. Мінус – потрібно постійно підтримувати контент на високому рівні і при цьому додавати його досить часто. Тому потрібно одразу тверезо оцінити свої сили. Блоги, звичайно, популярні, але нехай у вас краще буде хороший сайт-візитка, ніж поганий блог.

Головна умова для створення блогу – вам дійсно є про що розповісти.

Що зробити? Спочатку вирішити, про що ви будете писати і для кого. Це важливо, тому що саме на смаки аудиторії вам потрібно орієнтуватися, якщо ви плануєте рано чи пізно заробити на блозі. Так чи інакше монетизація блогу пов’язана з рекламою, а реклама приносить гроші, якщо у вас є аудиторія. Крім того, від цього залежить зовнішній вигляд сторінок. Адже блог мисливця явно буде відрізнятися від блогу натураліста, хоча обидва пишуть про природу.

3. Продавайте свої hand-made-товари

Якщо ви займаєтеся виготовленням товарів ручної роботи і ваші роботи вже скупчилися в таких кількостях, що на сайті-візитці про них не розкажеш, можна завести невеликий інтернет-магазин.

Система управління магазином повинна включати в себе всі інструменти, які знадобляться в майбутньому і яких немає на інших типах сайтів: це схеми прийому платежів, збору замовлень, корзина. Потрібна можливість розширення магазина і перетворення його з невеликої крамнички в потужний супермаркет.

4. Створюйте форум і беріть участь у партнерських програмах

Якщо ви займаєтеся якимось поширеним видом хобі, багато знаєте і хочете залучити однодумців для обговорення тем і подальшого отримання прибутку, то створюйте портал з форумом і великою кількістю посилань.

Тільки цей варіант зажадає від вас уїдливого підходу до адміністрування і відніме в рази більше часу, ніж інші форми сайтів. Зате зможете заробити на партнерських програмах і посиланнях.

Пора розпочинати свій бізнес!

За матеріалами: https://lifehacker.ru/