3 способи витримати баланс між автономністю та підзвітністю працівника

3 способи витримати баланс між автономністю та підзвітністю працівника

Чи знаєте ви, як розкрити потенціал своїх співробітників? У той час, коли так багато організацій зосереджені на зростанні, потрібно в першу чергу налагодити продуктивність та усунути речі та процеси, що перешкоджають їй.

Мета компанії – досягти результату, тому вона повинна надавати людям те, чого вони потребують: самостійності та підзвітності – і при цьому створити структуру, яка працює і сприяє успішності. Відповідальність за виконану роботу та свобода сприятимуть творчості і ще масштабнішим досягненням.

Зосередьтеся на продуктивності

Дослідження Harvard Business Review показують, що багато працівників прагнуть бути продуктивними, але компанія перешкоджає цьому. Наприклад, середня організація витрачає до 30% свого потенціалу на «організаційну тяганину»: трудомісткі та неважливі процеси, які заважають працівникам встигати робити справи.

Спростіть процеси та структури вашої компанії – зробіть найважливіші процеси простими та без бюрократії і непосильної документації. В організації є талановиті працівники, які можуть сильно впливати на результати діяльності компанії, але ці люди занадто часто обмежені на роботі. Дослідження показують, що половина працівників має виняткову ефективність та продуктивність, і можуть напряму впливати на виконання місії компанії.

Створіть культуру відповідальності та самостійності, яка дозволяє кожному працівникові максимально реалізовувати свій потенціал.

Покладіть відповідальність на керівників та службовців

Дослідження Gallup підкреслює, що проблема полягає в тому, що багато менеджерів не мають достатньо часу та відповідальності, щоб займатися безпосередньо взаємодією з персоналом.

Керівники повинні привчати працівників до відповідальністі через спілкування з ними. Це важливо, оскільки відповідальність виходить особисто від людини і допомагає досягти успішності проекту. Взаємодія допоможе вам визначити, яка існує потреба працівника – в підтримці чи ресурсах. Можливо, ваші працівники дуже «горять» ідеями та бажанням працювати, але вони не знають, що робити в першу чергу, – у цьому випадку розуміння того, що їх робота буде оцінюватися, допоможе цим працівникам залишатися на шляху. Організації, які вирішили створити та підтримувати відповідальність на всіх рівнях в компанії, мають значно більший прогрес у розвитку здорової культури відповідальності.

Стів Брегман, генеральний директор компанії, яка здійснює навчання керівників та їх команд, каже, що підзвітність – це відповідальність за результат. Крім того, працівник бачить свою роль у компанії та проявляє ініціативу щодо виконання важливих стратегічних завдань.

Задовольнити потребу робітників у самостійності

В одному дослідженні працівники поділилися своїм досвідом, що самостійність допомагає їм відчувати себе задоволеними. Ще одне дослідження довело, що свобода на роботі приносить кращу взаємодію. Люди більш охоче б отримали роботу з достатнім рівнем свободи, аніж більший авторитет у компанії.

Автономність зменшує незадоволеність, яку відчувають в особливості працівники сфери послуг – вони знаходяться постійно під тиском і стресом. Відсутність контролю за роботою попереджає захворювання та знижує деякі ризики, такі як куріння.

За матеріалами: 42hire.com