Бізнес в селі: найпопулярніші ідеї

Бізнес в селі: найпопулярніші ідеї

Немає значення, де живе людина і скільки їй років, всі рано чи пізно задаються питанням як бути успішним в житті та як змінити життя на краще. Таким чином, чимало з них вибирають непростий шлях збільшення свого заробітку – стати бізнесменом. Цей спосіб не можна назвати простим та завжди діючим, але справа варта ризику.


Після кризи в кінці 90-х та початку 2000-х бізнес в селі продовжує постійно рости та набирати оберти. Якщо ще 20 років тому такий бізнес занепадав та знаходився на стадії вимирання, то зараз справи, якими можна зайнятись в невеликому населеному пункті, можуть стати досить прибутковими.

Як досягти успіху в бізнесі? Як створити бізнес своїми руками? Відповідь лежить на поверхні. Головне – знайти справу, в якої не так багато конкурентів і просто почати нею займатись. Для цього не треба читати безліч книжок та шукати бізнес поради. Та і спеціальна бізнес освіта не завжди потрібна. Звичайно, легко не буде. За успіхом завжди стоїть праця, самовідданість та час. Але хоча б раз варто спробувати. Тим більше, що існує безліч дієвих перевірених способів.

Бізнес в селі: фермерство

Фермерська справа – це те, що перше приходить на думку, коли мова заходить про бізнес в селі. Подібні бізнес ідеї для малого бізнесу завжди лежать на поверхні, але кожній справі можна додати трохи унікальності, і тоді успіх забезпечено.

Щоб стати фермером варто враховувати клімат свого регіону, власні навики, наявність необхідної території та фінансові можливості, звичайно, адже така справа потребує значних вкладень на початковому етапі. Варіантів безліч: від розведення кроликів та птахів до виготовлення меду та вина. Можна вирощувати ягоди, овочі, збирати гриби чи продавати власні домашні продукти.

Бізнес в селі – це справа, в яку необхідно вкладати душу. Ніякий фермер не виростить хороших свинок, якщо не буде приділяти цій справі достатньо уваги. Таке заняття треба любити та і родина повинна відноситись до цього нормально, адже завжди добре мати додаткових помічників.

Бізнес в селі: налагодження виробництва

Для того, щоб стати успішним підприємцем треба знати як розвивати свій бізнес в будь-якому місці. Просто слід застосовувати всі доступні ресурси та використати трохи фантазії. Бізнес в селі можна зробити на виробництві продукції, яка користується в конкретній місцевості попитом. Це можуть бути металопластикові вікна, меблі чи предмети домашнього вжитку. Ефективне просування бізнесу – це основа для успішності справи. Тут доведеться вкластись трохи і в рекламу, і в матеріали для виробництва. Саме виробництво в селі є чудовою ідеєю, адже тут доступні необхідні великі площі для налагодження процесу. Оренда та витрати на заробітні плати працівникам будуть меншими, ніж у місті. Головне – забезпечити територію хорошим в’їздом.

Бізнес в селі: розваги

Сільські клуби вже давно закрили, але людям все одно хочеться вийти кудись ввечері та прогулятись з дітьми по вихідним. Тим більше, що населення не таке вже вимогливе, як городяни, тому і зробити все можна дешевше та простіше. Якщо в село хоч інколи заїжджають туристи, то новеньке місце для розваг може взагалі стати візитівкою населеного пункту. Та і над назвою довго думати не треба. «Сільський клуб» звучить знайомо, просто та зрозуміло. Можна відкрити дискотеку або бар з невисокими цінами. Крім того, якщо витратитись трохи на рекламу та запустити «сарафанне радіо», то про нове місце дізнаються і жителі сусідніх сіл.

Бізнес в селі: придорожній варіант

Якщо село розташовано неподалік автомобільної траси чи являється пунктом, який пересікають чимало людей по дорозі до якогось міста, то це чудова ідея, щоб відкрити придорожній бізнес. Все залежить від специфіки конкретного регіону: це може бути кафе, бар, автосервіс чи сувенірний магазин.
Такий вид заробітку може стати серйозним джерелом доходу для його власника, адже створити подібну точку в маленькому населеному пункті значно дешевше, аніж в місті. Знову ж таки спрацьовує сарафанне радіо, яскрава вивіска та реклама.

Бізнес в селі: туризм

Мабуть всі зараз чули про зелений туризм. Якщо в селі є живописне місце (річка, озеро, гори чи ліс), то це стане чудовим місцем для відпочинку городян. Можна зробити маленький хостел чи повноцінний готель для туристів, здавати в оренду будиночки чи взагалі організовувати екскурсійні тури. Збільшення продажів білетів можна досягти шляхом реклами в інтернеті. Можна додати функцію онлайн-консультації туристів та оплати прямо на сайті.

По матеріалам: fingeniy.com