Чи можна як “копію документа, що засвідчує державну реєстрацію підприємства” – надати ВИТЯГ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань- сформований на сайті Мінюсту- в електронному вигляді? (зважаючи на те, що Відповідно до п. 2 наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 № 466/5 “Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах відповідно до Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”, мають однакову юридичну силу)

Так, можна подати витяг в електронному вигляді.