Mini-grants competition: 147 applications registered

Mini-grants competition: 147 applications registered

USAID Project “Economic Opportunities for People Affected by Conflict” received 147 applications for mini-grants competition from graduates of the Project’s business skills development sessions in seven oblasts for IDPs, people with disabilities and other people affected by conflict  – Dnipropetrovsk, Donetsk, Vinnytsya, Kharkiv, Kherson, Luhansk and Zaporizhzhya.

The applications will be evaluated by an independent expert committee. The maximum grant amount is UAH 38,000.

A grant may be given only to applicants who have/provide official registration of their business and adhere to Ukrainian legislation. Recommended applications are subject to ecological and work safety review.

The Project will publish the list of supported applications on the website and on Facebook page.

Реєстраційний номер Область Назва бізнес-проекту ПІБ заявника Сума в заявці, грн
1 C2.CA5.1 Запорізька Будівельно-зварювальні роботи Малишкін Віктор Андрійович 38000
2 C2.CA5.2 Донецька Майстерня в’язаних речей “КлубОК” Кремінська Людмила Володимирівна 38000
3 C2.CA5.3 Херсонська Фірма, яка надає послуги з обслуговування будівель, що належать до ОСББ Вороненко Дмитро Васильович 37442
4 C2.CA5.4 Запорізька Розвиток мережі продуктових магазинів з власним виробництвом м’ясних виробів “Fresh meat” Клочкова Дар’я Сергіївна 36000
5 C2.CA5.5 Запорізька Виробництво натуральних солодощів “Ягідка” Гнилицька Анна Євгенівна 38000
6 C2.CA5.6 Луганська Клінінг-сервіс Шевцова Світлана Володимирівна 38000
7 C2.CA5.7 Запорізька Дитяча ігрова кімната “Happy land” Харченко Ірина Іванівна 38110
8 C2.CA5.8 Луганська Надання розважальних послуг для дітей та підлітків Зінченко Світлана Вікторівна 37388
9 C2.CA5.9 Харківська Їстівні букети Бон Букет (Bon Bouguet) Єгорова Наталія Володимирівна 31552
10 C2.CA5.10 Запорізька Продаж та монтаж вхідних дверей під власною ТМ “Двері України” Семчонок Владислав Анатолійович 36000
11 C2.CA5.11 Луганська Бджильництво Стрєльцов Констянтин Юрійович 37774
12 C2.CA5.12 Запорізька Школа-студія манікюра Ксенії Чуприни Чуприна Кирило Вікторович 37170
13 C2.CA5.13 Харківська Інтернет магазин дитячих товарів “Дочки+синочки” Гуцалюк Алла Валеріївна 38000
14 C2.CA5.14 Донецька Центр раннього розвитку дитини “Сонечко” Біла Олена Олексіївна 38000
15 C2.CA5.15 Луганська Доставка млинців по місту Масліченко Вікторія Анатоліївна 38000
16 C2.CA5.16 Харківська Виробництво одягу в стилы “Family Look” під власним брендом “ZOYKA” Нікуліна Зоя Петрівна 33289
17 C2.CA5.17 Луганська Подушка в кошику. HMarka Studio Міхальова Ірина Володимирівна 37940
18 C2.CA5.18 Луганська STUD-FOOD Павлова Валентина Олександрівна 38000
19 C2.CA5.19 Харківська Bigrise Digital Agency Лосєв Дмитро Сергійович 33429
20 C2.CA5.20 Херсонська Козина молочна ферма Бєлозоренко Олена Анатоліївна 38000
21 C2.CA5.21 Херсонська Розважально-дитячий атракціон тир “Angry bird” Double Стельмах Світлана Анатоліївна 26600
22 C2.CA5.22 Донецька Оптова торгівля парфумними та косметичними товарами Найденко Оксана Василівна 38000
23 C2.CA5.23 Луганська Кабінет естетичної косметології реабілітації та масажу Мордовцева Людмила Миколаївна 38000
24 C2.CA5.24 Луганська Старобільщина, Веселе: сільський туризм Сабаєва Юлія Володимирівна 35233
25 C2.CA5.25 Херсонська Виготовлення гранульованих комбікормів “ЗООлатрія” Страмнова Тетяна Іванівна 37250
26 C2.CA5.26 Херсонська Відкриття фітнес-студії “Здоров’є” Топчій Наталія Михайлівна 38000
27 C2.CA5.27 Донецька Рибна ферма по розведенню кларієвого сома Халілова Надія Володимирівна 37850
28 C2.CA5.28 Запорізька Манікюрний кабінет “Анетка” Наумова Анна Валентинівна 36854
29 C2.CA5.29 Вінницька ФОП Винник Н.В. Винник Наталія Валентинівна 37515
30 C2.CA5.30 Донецька Салон краси “Girl House” Воронкова Олена Володимирівна 38000
31 C2.CA5.31 Харківська Салон “White Smile” Косметичне відбілювання зубів Бур’ян Вікторія Григорівна 35502
32 C2.CA5.32 Донецька Lamore – італійське паніні Логозинська Наталія Олександрівна 38000
33 C2.CA5.33 Харківська Манікюрний кабінет Качкалда Ольга Василівна 38000
34 C2.CA5.34 Херсонська Рекрутинг “Фортуна плюс робота” Журавльова Марина Олегівна 36238
35 C2.CA5.35 Донецька Бджолярство Хижняк Денис Миколайович 35970
36 C2.CA5.36 Харківська Комплекс “ЕНЕРГІЯ” Гура Христина Володимирівна 38000
37 C2.CA5.37 Донецька Єко-ферма з розведення качок й гусей Степанов Денис Борисович 37000
38 C2.CA5.38 Вінницька Фотограф Чувашев Антон Володимирович 34340
39 C2.CA5.39 Запорізька Мережа закладів фаст фуду “BRONIK”: “Смачна їжа для гарних людей!” Совач Олексій Володимирович 37950
40 C2.CA5.40 Луганська Бджолярство Кириллов Олександр Іванович 37855
41 C2.CA5.41 Луганська Організація та проведення святкових заходів Семенова Анастасія Євгенівна 38000
42 C2.CA5.42 Запорізька Перукар з “Любов’ю” Любов Васіліна Василівна 38000
43 C2.CA5.43 Луганська Автомайстерня Щиров Дмитро Миколайович 38000
44 C2.CA5.44 Запорізька Піцерія BAZILIO Кияшко Євгенія Олександрівна 37997
45 C2.CA5.45 Харківська Майстерня реставрації та виготовлення меблів та предметів інтер’єру Чуйченко Віктор Олексійович 35640
46 C2.CA5.46 Запорізька “Буріння свердловин на воду” Тис Олександр Романович 38000
47 C2.CA5.47 Херсонська Кафе швидкого харчування Тирсине Андрій Федорович 37110
48 C2.CA5.48 Харківська Вирощування чистопорідних кроликів на власній кролефермі Лисенко Олександр Миколайович 36650
49 C2.CA5.49 Херсонська Фірма обслуговування ОСББ Шкіндер Денис Сергійович 37558
50 C2.CA5.50 Вінницька Сушка фруктів, овочів, ягід, трав, горіхів, зернят. Соління та маринування… Давидов Юрій Гертрудович 40000
51 C2.CA5.51 Дніпропетровська Піцерія – ManoPizza Москаленко Олександр Валентинович 37904
52 C2.CA5.52 Харківська Полезно.Е. (переробка овочів і фруктів) Абакшина Олена Анатоліївна 38000
53 C2.CA5.53 Вінницька Оздоровчий центр “Нове життя” Вербенюк Оксана Владиславівна 37956
54 C2.CA5.54 Херсонська Сімейна пасіка Бабенко Бабенко Сергій Сергійович 38000
55 C2.CA5.55 Донецька Модернізація ЦВД “ДОВІРА” Бєліченко Сергій Олександрович 38000
56 C2.CA5.56 Луганська Приватний кабінет ендокринолога Зайченко Вікторія Олександрівна 38000
57 C2.CA5.57 Херсонська Ігрова вітальня “Home” – територія теплих свят Дандіна Ірина Вікторівна 38000
58 C2.CA5.58 Дніпропетровська Творча еко-майстерня “Natalya Kobzar” текстильних виробів Шмалько Наталя Петрівна 37500
59 C2.CA5.59 Луганська Студія здоров’я та краси “Хризантема” Єнакі Оксана Дмитрівна 34507
60 C2.CA5.60 Луганська Школа-студія шугарингу таархітектури брів Щербатих Марія Олександрівна 35280
61 C2.CA5.61 Дніпропетровська Вело-кофейня “ECOffe” в місті Павлоград Овчарова Світлана В’ячеславівна 38000
62 C2.CA5.62 Запорізька Чоловіча перукарня “БОКС” Рудажа Олена Іванівна 38000
63 C2.CA5.63 Херсонська Студія перукарських послуг “Beauty hair” Романова Олена Іванівна 38000
64 C2.CA5.64 Херсонська Дитячий клуб SunCity Шевченко Ірина Григорівна 38000
65 C2.CA5.65 Дніпропетровська Пасіка-розвиток бджільництва Хижняк Ірина Володимирівна 36240
66 C2.CA5.66 Дніпропетровська Міні-цех з виробництва м’ясних котлет для бургерів Усатенко Дмитро Борисович 37886
67 C2.CA5.67 Дніпропетровська Майстерня з ремонту та пошиву одягу Подольска Людмила 38000
68 C2.CA5.68 Херсонська ЧП “ПАЗЛ” – С нами ваш ремонт получится Цуранов Андрей Игоревич 38000
69 C2.CA5.69 Дніпропетровська Проектування об’єктів будівництва Величко Юлія Володимирівна 38000
70 C2.CA5.70 Дніпропетровська Надання послуг у мережі Інтернет Магденко Юрій Олексійович 7499
71 C2.CA5.71 Донецька Печатна продукція для рукоділля Авдюков Кирил Анатолійович 39357,33
72 C2.CA5.72 Дніпропетровська Mila Gasich dress ect. Костильова Людмила Петрівна 38000
73 C2.CA5.73 Дніпропетровська Надання послуг комплексного рішення для економії комунальних і експлуатаційних платежів Шевченко Дмитро Валерійович 37840
74 C2.CA5.74 Луганська Розширення соціальної перукарні “Економ” Бондаренко Лілія Миколаївна 38000
75 C2.CA5.75 Дніпропетровська Bakari Кадыров Шухрат Шамситдинович
76 C2.CA5.76 Херсонська Студія творчості та розвитку “Коло друзів” Козловська Тетяна Сергіївна 37826
77 C2.CA5.77 Вінницька Грумінг-салон “Любимчик” Гігієнічно-косметичний відділ Вакула Ірина Борисівна 38000
78 C2.CA5.78 Дніпропетровська Виробництво шкіряних сумок та аксесуарів Столяренко Марина Олександрівна 38000
79 C2.CA5.79 Запорізька Студія краси та здоров’я для всієї родини “АЛОЄ” Паніна Олена Олександрівна 37955
80 C2.CA5.80 Вінницька “Life home” Якубовський Іван Станіславович 38000
81 C2.CA5.81 Луганська Надання косметологічних послуг Фурман Аліна Миколаївна 29100
82 C2.CA5.82 Луганська Ательє “Мастер ШОВ”, ремонт хутряних та шкіряних виробів Широкова Ольга Віталіївна 37439
83 C2.CA5.83 Донецька Надання бухгалтерських послуг Долгих Наталя Миколаївна 27500
84 C2.CA5.84 Запорізька Грумінг салон для тварин “ГРУМчик” Козак Ірина Віталіївна 38000
85 C2.CA5.85 Херсонська Ательє “Інна Кравець” Кузьмицька Інна Григорівна 38000
86 C2.CA5.86 Вінницька Від клубочка до носочка Тарасюк Наталія Михайлівна 36938
87 C2.CA5.87 Донецька Виробництво меблів-органайзерів з деревини для дітей Тодуров Віктор Володимирович 35489
88 C2.CA5.88 Луганська Швейний цех Головченко Інна Василівна 38000
89 C2.CA5.89 Дніпропетровська Виготовлення та продаж взуття Фатєєв Станіслав Сергійович 38000
90 C2.CA5.90 Вінницька Виробництво засобів комунікації для соціалізації дітей з аутизмом Суков Дмитро Вікторович 37764
91 C2.CA5.91 Харківська Комплексне обслуговування дачних ділянок Бондаренко Артем Миколайович 38000
92 C2.CA5.92 Донецька Прокат товарів для спорту та відпочинку дітей Ісаєва Тетяна Андріївна 37760
93 C2.CA5.93 Херсонська Обладнання міні-пекарні на базі кав’ярні Семенова Ліана Миколаївна 38000
94 C2.CA5.94 Донецька Магазин-кав’ярня “Бутик Хліба” Брєєв Андрій Володимирович 36712
95 C2.CA5.95 Дніпропетровська Виготовлення меблів Фатєєв Сергій Анатолійович 38000
96 C2.CA5.96 Харківська Творча майстерня “Чарівниця” Бобова Людмила Георгіївна 37172
97 C2.CA5.97 Дніпропетровська авторська студія декору “K.Kis” Кисіль Оксана Олександрівна 37930
98 C2.CA5.98 Дніпропетровська Антикафе “Альтернатива” Капустіна Олена Володимирівна 38200
99 C2.CA5.99 Вінницька Манікюрний салон “Марвика студія” Дяченко Вікторія Борисівна 38000
100 C2.CA5.100 Вінницька Масажний салон Солодка Рита Геннадіївна 38000
101 C2.CA5.101 Дніпропетровська Web-студія з розробки та виготовлення сайтів Jweb Захарченко Євген Анатолійович 37981
102 C2.CA5.102 Донецька Клинінгова компанія Какоткіна Світлана Миколаївна 38000
103 C2.CA5.103 Харківська “Бізнес-Скаутинг” Золотько Сергій Григорович 35563
104 C2.CA5.104 Дніпропетровська Магазин жіночого та дитячого одягу Ручеек Гріменкова Тетяна Станіславівна 36010
105 C2.CA5.105 Харківська Розширення діяьності магазину пряжі через запуск виробництва вязаних виробів Журавель Світлана Петрівна 35092
106 C2.CA5.106 Вінницька Веб-дизайн та векторна графіка Бігдай Софія Ігорівна 38000
107 C2.CA5.107 Вінницька Виготовлення дублікату ключів Замула Олександр Миколайович 38000
108 C2.CA5.108 Запорізька Виробництво та продаж надгробних пам’ятників і встановлювання Старков Ігор Леонідович 35300
109 C2.CA5.109 Дніпропетровська Дитячий клуб Library (Конструкторське бюро LegoGo!) Фірсова Катерина Миколаївна 36570
110 C2.CA5.110 Вінницька Виробництво печива тривалого  зберігання Шведова Тетяна Миколаївна 38000
111 C2.CA5.111 Донецька Проектування монтаж та обслуговування комп’ютерних мереж Севостьянов Олександр Сергійович 36999
112 C2.CA5.112 Запорізька Майстерня з виготовлення виробів з вишивкою “Національні традиції” Данилова Олена Миколаївна 36530
113 C2.CA5.113 Херсонська Створення студії мистецтв для дітей Клюєва Олександра Олегівна 31581
114 C2.CA5.114 Вінницька Студія дизайну “D-ZEN interior” Крот Олена Ігорівна 38000
115 C2.CA5.115 Вінницька Центр швейних послуг “Leneli” Мялук Олена Михайлівна 38000
116 C2.CA5.116 Запорізька Сільськогосподарське підприємництво “Розумний фермер” Щербаков Олександр Григорович 38000
117 C2.CA5.117 Вінницька Ріелтерська діяльність Лавська Ірина Миколаївна 34403
118 C2.CA5.118 Луганська Виробництво та продаж натуральних супів та випічки з лимсткового тіста Мазур Юлія Анатоліївна 38000
119 C2.CA5.119 Донецька Бутік нижньої білизни Пікалова Юлія Олександрівна 36003
120 C2.CA5.120 Вінницька Виготовлення виробів з гречаної лузги ТМ “В гречку” Цвітайло Катерина Петрівна 35013
121 C2.CA5.121 Дніпропетровська Студія естетичної косметології Кузьменко Галина Олександрівна 38000
122 C2.CA5.122 Херсонська Міні пекарня – Скадовські смаколики Марчук Андрій Ігорович 38000
123 C2.CA5.123 Донецька Будівельна компанія “Артем” Шмуліч Артем Сергійович 38000
124 C2.CA5.124 Вінницька Надання психологічних послуг Геращенко Тетяна Іванівна 35000
125 C2.CA5.125 Херсонська Мобільна мовна школа Рєзнікова Людмила Юріївна 37830
126 C2.CA5.126 Луганська Міні кондитерська “Микадо” Аракєлян Роза Асатурівна 38000
127 C2.CA5.127 Вінницька Психологічний простір “Альтернатива” Комплетова Оксана Миколаївна 36975
128 C2.CA5.128 Вінницька Організація та проведення “Шоу неонових мильних бульбашок” Веремєєнко Оксана Миколаївна 38000
129 C2.CA5.129 Дніпропетровська Інтернет-магазин еко-солодощів (пастили) Захарченко Анна Олександрівна 36110
130 C2.CA5.130 Вінницька Вироби ручної роботи в техніці валяння Калашникова Анастасія Петрівна 38000
131 C2.CA5.131 Дніпропетровська Утеплення фасадів житлових приміщень Семянистий Денис Павлович 31000
132 C2.CA5.132 Запорізька Цех з виробництва чіпсів: “Crazy Chicharron” (шкварки) та “Crazy Apples” (з яблука) Коростельова Ірина Сергіївна 38000
133 C2.CA5.133 Вінницька Виготовлення виробів із шкіри Бондар Олександр Сергійович 35500
134 C2.CA5.134 Донецька Салон краси “Вікторія” Селищева Вікторія Миколаївна 38000
135 C2.CA5.135 Дніпропетровська “Fera” – майстерня кримськотатарських солодощів Аблязов Рефат Шевкетович 40000
136 C2.CA5.136 Дніпропетровська Масажний кабінет Александрова Аліна Володимирівна 38000
137 C2.CA5.137 Херсонська “Linkoln’s art-studio” Єрещенко Світлана Олександрівна 38000
138 C2.CA5.138 Вінницька Центр сервису автомобілей Левченко Ірина Володимирівна 38000
139 C2.CA5.139 Луганська Магазин продуктов питания Шулика Людмила Леонидовна 33452
140 С2.СА5.140 Вінницька Ремонт приміщень від А до Я Дяченко Олександр Юрійович 38000
141 С2.СА5.141 Донецька Косметологічний кабінет Смирнова Анастасія Олександрівна 37400
142 С2.СА5.142 Херсонська “Hand made виготовлення текстильних інтер’єрних ляльок, м’яких іграшок, предметів декору” Барабаш Людмила Анатоліївна 38000
143 С2.СА5.143 Херсонська Yoga-IN-Centre Ільясова Надія Миколаївна 37705
144 С2.СА5.144 Херсонська Бджільництво Артеменко Олексій 38000
145 С2.СА5.145 Вінницька Зелений еко-туризм для всієї родини Остапчук Віра 38000
146 С2.СА5.146 Вінницька Центр подології “Краса і здоров’я ваших ніжок” Остапчук Віра 38000
147 С2.СА5.147 Херсонська Міні-хостел для пільгових категорій населення Арнаутова Надія Федорівна 38000