The mini-grants competitions: applications, recommended for support

The mini-grants competitions: applications, recommended for support

Based on results of grant competitions for component 2 of the Project, 35 applications from graduates of the Project’s business skills development sessions for people affected by conflict are recommended for support.

Component 2. Applications, recommended for support (in Ukrainian)

 

Реєстраційний номер Область Назва бізнес-проекту ПІБ заявника Сума, грн
1 C2.CA5.77 Вінницька Грумінг-салон “Любимчик” Гігієнічно-косметичний відділ Вакула Ірина Борисівна 38000
2 C2.CA5.115 Вінницька Центр швейних послуг “Leneli” Мялук Олена Михайлівна 38000
3 C2.CA5.100 Вінницька Масажний салон Солодка Рита Геннадіївна 38000
4 C2.CA5.110 Вінницька Виробництво печива тривалого  зберігання Шведова Тетяна Миколаївна 38000
5 C2.CA5.107 Вінницька Виготовлення дублікату ключів Замула Олександр Миколайович 38000
6 C2.CA5.138 Вінницька Центр сервісу автомобілей Левченко Ірина Володимирівна 38000
7 C2.CA5.135 Дніпропетровська “Fera” – майстерня кримськотатарських солодощів Аблязов Рефат Шевкетович 40000
8 C2.CA5.104 Дніпропетровська Магазин жіночого та дитячого одягу Ручеек Гріменкова Тетяна Станіславівна 36010
9 C2.CA5.97 Дніпропетровська авторська студія декору “K.Kis” Кисіль Оксана Олександрівна 37930
10 C2.CA5.58 Дніпропетровська Творча еко-майстерня текстильних виробів “Natalya Kobzar” Шмалько Наталя Петрівна 37500
11 C2.CA5.98 Дніпропетровська Антикафе “Альтернатива” Капустіна Олена Володимирівна 38200
12 C2.CA5.78 Дніпропетровська Виробництво шкіряних сумок та аксесуарів Столяренко Марина Олександрівна 38000
13 C2.CA5.101 Дніпропетровська Web-студія з розробки та виготовлення сайтів Jweb Захарченко Євген Анатолійович 37981
14 C2.CA5.55 Донецька Модернізація ЦВД “ДОВІРА” Бєліченко Сергій Олександрович 38000
15 C2.CA5.35 Донецька Бджолярство Хижняк Денис Миколайович 35970
16 C2.CA5.27 Донецька Рибна ферма по розведенню кларієвого сома Халілова Надія Володимирівна 37850
17 C2.CA5.2 Донецька Майстерня в’язаних речей “КлубОК” Кремінська Людмила Володимирівна 38000
18 C2.CA5.87 Донецька Виробництво меблів-органайзерів з деревини для дітей Тодуров Віктор Володимирович 35489
19 С2.СА5.141 Донецька Косметологічний кабінет Смирнова Анастасія Олександрівна 37400
20 C2.CA5.4 Запорізька Розвиток мережі продуктових магазинів з власним виробництвом м’ясних виробів “Fresh meat” Клочкова Дар’я Сергіївна 36000
21 C2.CA5.132 Запорізька Цех з виробництва чіпсів: “Crazy Chicharron” (шкварки) та “Crazy Apples” (з яблука) Коростельова Ірина Сергіївна 38000
22 C2.CA5.10 Запорізька Продаж та монтаж вхідних дверей під власною ТМ “Двері України” Семчонок Владислав Анатолійович 36000
23 C2.CA5.84 Запорізька Грумінг салон для тварин “ГРУМчик” Козак Ірина Віталіївна 38000
24 C2.CA5.88 Луганська Швейний цех Головченко Інна Василівна 38000
25 C2.CA5.74 Луганська Розширення соціальної перукарні “Економ” Бондаренко Лілія Миколаївна 38000
26 C2.CA5.17 Луганська Подушка в кошику. HMarka Studio Міхальова Ірина Володимирівна 37940
27 C2.CA5.82 Луганська Ательє “Мастер ШОВ”, ремонт хутряних та шкіряних виробів Широкова Ольга Віталіївна 37439
28 C2.CA5.105 Харківська Розширення діяльності магазину пряжі через запуск виробництва вязаних виробів Журавель Світлана Петрівна 35092
29 C2.CA5.45 Харківська Майстерня реставрації та виготовлення меблів та предметів інтер’єру Чуйченко Віктор Олексійович 35640
30 C2.CA5.31 Харківська Салон “White Smile” Косметичне відбілювання зубів Бур’ян Вікторія Григорівна 35502
31 C2.CA5.122 Херсонська Міні пекарня – Скадовські смаколики Марчук Андрій Ігорович 38000
32 С2.СА5.143 Херсонська Yoga-IN-Centre Ільясова Надія Миколаївна 37705
33 C2.CA5.137 Херсонська “Linkoln’s art-studio” Єрещенко Світлана Олександрівна 38000
34 C2.CA5.3 Херсонська Фірма, яка надає послуги з обслуговування будівель, що належать до ОСББ Вороненко Дмитро Васильович 37442
35 C2.CA5.26 Херсонська Відкриття фітнес-студії “Здоров’є” Топчій Наталія Михайлівна 38000