Конкурс міні-грантів: зареєстровано 97 заявок

Конкурс міні-грантів: зареєстровано 97 заявок

На конкурс малих грантів Проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту” надійшло 97 заявок від випускників бізнес-курсів Проекту для ВПО, людей з інвалідністю та інших осіб постраждалих від конфлікту. Заявки надходили з 8 областей – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської.

Проекти розглядатимуться незалежною Експертною комісією. Розмір міжнародної технічної допомоги для одного учасника конкурсу становить до 38 000 гривень.

Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги. В разі, якщо після перемоги в конкурсі відібраний заявник не виконає дану умову, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

Експерт Проекту проведе екологічний аналіз впливу розширення підприємницької діяльності відібраних учасників конкурсу на навколишнє середовище, а також забезпечення умов безпеки праці. В разі виявлення істотних ризиків, які відібраний заявник не може усунути, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

Проект опублікує список переможців конкурсу на сайті Проекту та у групі Проекту в мережі Фейсбук.

 

Реєстраційний номер Область Назва бізнес-проекту ПІБ заявника Сума в заявці, грн
1 C2.CA4.1 Луганська Вирощування полуниці та різноманітної зелені цілий рік у теплиці ТМ “Чіполліно” Бондаренко Світлана Василівна 37.993
2 C2/1.CA2.1 Вінницька Ультразвукова діагностика – крок для відновлення здоров`я Лесик Павло Анатолійович 22.000
3 С2.СА4.2 Луганська Автосервіс “Гараж самообслуговування” Жбанова Анжела Вікторівна 38.025
4 С2/1.СА2.2 Вінницька Манікюрний кабінет Попович Лілія Віталіївна 38.000
5 С2/1.СА2.3 Вінницька Манікюрний кабінет Полиця Оксана Володимирівна 38.000
6 С2.СА4.3 Луганська “Здорова людина – здорова Країна” Бондар Юрій Миколайович 38.000
7 С2.СА4.4 Луганська Аренда квартирно-добово Карєніна Олена Вікторівна 36.000
8 С2.СА4.5 Луганська Бджільництво Онищенко Наталія Іванівна 38.000
9 С2/1.СА2.4 Вінницька 3D-моделювання, друк фото А4 формата і меньші, захват з магнітних носіїв та конвертування відео Грищенко Вадим Сергійович 38.000
10 С2.СА4.6 Луганська Міні-цех по обробці деревини “Майстер столяр” Бєда Олександр Олександрович 38.000
11 С2/1.СА2.5 Житомирська “РОДИННИЙ” роздрібна торгівля ппродуктами Бойко Тетяна Борисівна 37.457
12 С2.СА4.7 Луганська Розширення існуючої родинної пасіки Кучєр Сергій Анатолійович 37.500
13 С2.СА4.8 Луганська Атракціон “Водна куля” Літвін Ольга Григорівна 37.799
14 С2/1.СА2.6 Вінницька Виготовлення столярних виробів з натуральної деревини Сєров Михайло Сергійович 38.000
15 С2/1.СА2.7 Вінницька Розвиваюче-ресурсний творчий простір “ARTInna Ok” Рибак Інна Василівна 37.967
16 С2.СА4.9 Луганська Агенство свят “Батарейка” Халізєва Людмила Валеріївна 32.000
17 С2/1.СА2.8 Херсонська Надання додаткових освітніх послуг на принципах інклюзивного навчання Яшина Ірина Михайлівна 37.625
18 С2/1.СА2.9 Житомирська Меблі та декор ZooDecor Вікаренко Вадим володимирович 27.786
19 С2/1.СА2.10 Дніпропетровська Спеціалізоване швейне ательє Груздов Ігор Семенович 37.981
20 С2.СА4.10 Луганська Школа-студія естрадного вокалу Яловик Олена Миколаївна 35.300
21 С2.СА4.11 Донецька Організація діяльності чоловічої кімнати в салоні краси Арутюнян Каріна Юріївна 38.000
22 С2.СА4.12 Луганська КОПІЦЕНТР Стовбуненко Володимир Володимирович 38.000
23 С2.СА4.13 Луганська Виробництво та реалізація продуктів бджільництва Рясний Дмитро Вікторович 37.678,20
24 С2/1.СА2.11 Запорізька Інтернет-магазин “Стильний бутічок” Карпов Сергій Миколайович 38.000
25 С2.СА4.14 Луганська Мережа магазинів “КАРАНДАШ” Шевченко Ліана Григорівна 38.000
26 С2/1.СА2.12 Запорізька Мережа перукарень “Тріумф” (“Доступно усім”) Василюк Олена Михайлівна 38.000
27 С2/1.СА2.13 Вінницька Екологічне будівництво монолітних споруд з пінобетону, полістирол бетону і виготовлення з них блоків Музика Олег Францович 38.000
28 С2.СА4.15 Луганська Салон-майстерня мобільного зв`язку “Мобільний експерт” Назаревич Леонід Юрійович 37.600
29 С2.СА4.16 Луганська Будівництво сауни Харченко Наталія Сергіївна 35.841
30 С2/1.СА2.14 Дніпропетровська Творчий центр розвитку “Пульс” Порушко Роман володимирович
31 С2/1.СА2.15 Харківська Надання послуг з заміру та встановлення пластикових вікон та дверей Нудьга Андрій Миколайович 38.000
32 С2/1.СА2.16 Харківська Вирощування Іван чаю та огірків Соколов Андрій Васильович 38.000
33 С2.СА4.17 Луганська Дорослі та дитячі майстер-класи Венгер Олександр Андрійович 37,432,06
34 С2/1.СА2.17 Запорізька Торгівля морозивом в спеку – напівфабрикатами в холод Стебловська Ірина Гусманівна 33.241
35 С2/1.СА2.18 Запорізька Кабінет психолого-логопедичної допомоги Грєбєнщикова Вероніка Петрівна 38.000
36 С2/1.СА2.19 Запорізька Zoom Room Ціний кадр Щербаченко Наталя Вікторівна 38.000
37 С2/1.СА2.20 Херсонська Відкриття майстерні народної кухні “Ємєк” Ібрагімова Ельвіра Емірсаліївна 38.000
38 С2/1.СА2.21 Харківська Надання послуг пральні Лимаренко Олександр Миколайович 37.927
39 С2.СА4.18 Луганська Майстерня дитячого текстилю Zefirka.tekstil Братищенко Марина Анатоліївна 37.789
40 С2/1.СА2.22 Херсонська Сантехнічний сервіс, та сервіс з ремонту побутових приладів Мацієвич Михайло Владиславович 37.657
41 С2/1.СА2.23 Харківська Навчальний апіцентр “ПропоЛіс” Ішутінова Ольга Сергіївна 37.555
42 С2/1.СА2.24 Житомирська Магазин фотоподарунків “BRAIS” Лебедь Сергій Леонідович 37.654
43 С2/1.СА2.25 Дніпропетровська Розбірна надставка для ноутбуків на робочий стіл Ассанова Вікторія Василівна 38.000
44 С2/1.СА2.26 Харківська Арт-майстерня з розпису та оздобленню інтер`єрів та фасадів Блудова Ольга Григорівна 36.233
45 С2/1.СА2.27 Запорізька Соціальне ательє “Золота голка” Демідова Альбіна Павлівна 37.985
46 С2.СА4.19 Донецька Курси з робототехніки та програмування для дітей Теличко Сергій Федорович 35.500
47 С2.СА4.20 Донецька Розширення існуючого швейного виробництва Теличко Ганна Олександрівна 36.817
48 С2/1.СА2.28 Харківська Агротеплиця Гура Роман Миколайович 38.000
49 С2/1.СА2.29 Житомирська Курси англійської мови “English club” Лебедь Таміла Намігівна 37.889
50 С2.СА4.21 Луганська Манікюрний Салон Чернишова Марина Сергіївна 26.100
51 С2.СА4.22 Донецька Запорчаткування виробництва “Мікрозелені” Яковлев Артем Геннадійович 38.000
52 С2/1.СА2.30 Вінницька Питна вода, яку ти обрав Кардаш Павло Петрович 37.960
53 С2/1.СА2.31 Запорізька Надання послуг населенню по прибиранню приміщень та чищенню пухових виробів “ЧИСТО МАМА” Корж Олена Павлівна 37.630
54 С2/1.СА2.32 Харківська Кулінарна студія “Слава” Мірошніков В`ячеслав Васильович 38.000
55 С2/1.СА2.33 Херсонська Міні кав`ярня “AromaDream” Василенко Олена Станіславівна 37531
56 С2/1.СА2.34 Вінницька “Nail Studio TANITA” Говдяк Тетяна Леонідівна 38.000
57 С2/1.СА2.35 Дніпропетровська Грумінг-салон “Тішка” у м. Кривий Ріг Зауліна Людмила Вікторівна 37.906
58 С2/1.СА2.36 Дніпропетровська Фото міні-студія “Щастя+” Долінер Олена Борисівна 37.996
59 С2/1.СА2.37 Херсонська Монтаж та ремонт кондиціонерів та побутової електро-техніки Псюх Ігор Михайлович 35.815
60 С2/1.СА2.38 Запорізька Вишиванка “Люкс”. Оздоблення виробів вишивкою Ніколайчук Надія Анатоліївна 37.501
61 С2.СА4.23 Донецька Креативне івент агенство “LIMON CREATIVE” Гудков Олександр Валерійович 37.880
62 С2/1.СА2.39 Херсонська Домашня пекарня “Халял” Клєблєєва Гулмира Вікторівна 37.500
63 С2/1.СА2.40 Херсонська Студія корекційної допомоги дітям з особливими потребами та особам після інсульту Димченко Вікторія Володимирівна 23.100
64 С2/1.СА2.41 Вінницька Центр мовленнєвого розвитку “ЛОГО-КІН” Очеретна Алла Леонідівна 37.967
65 С2.СА4.24 Донецька HMARYNA. Пошив текстильних та трикотажних виробів Хрипунова Марина Юріївна 33.324
66 С2/1.СА2.42 Запорізька Сервіс земельних послуг мотоблоком WELMA з насадками Зебніцький Володимир Олександрович 37.886
67 С2.СА4.25 Донецька Дитячий розважальний центр “Ріа Ленд” для дітей віком від 1-го до 10-ти років Кочовий Олександр Володимирович 38.000
68 С2/1.СА2.43 Запорізька Ногтевий кабінет “Ніжні ручки” Ахромешина Ольга 36.500
69 С2/1.СА2.44 Херсонська Бізнес на розведенні курей писарок Непомнящій Олександр Миколайович 50.000
70 С2/1.СА2.45 Запорізька Рибалка – тур Васильєв Андрій 36.900
71 С2/1.СА2.46 Запорізька Ветклініка “Життя тварин” Овчаренко Андрій 38.000
72 С2/1.СА2.47 Запорізька Французьська випічка Девицька Ольга 36.766
73 С2/1.СА2.48 Запорізька Салон “Красуня” Стрябнова Галина 37.483
74 С2/1.СА2.49 Запорізька Організація цікавих вихідних (подорож вихідного дня) Проскуровіч Ольга 36.900
75 С2/1.СА2.50 Запорізька Вибирай лікування без ліків-школа практичного здоров`я Знаємська Тетяна Олександрівна 35.409
76 С2/1.СА2.51 Вінницька Масажний кабінет Мазур Ілля Олександрович 21.055
77 С2.СА4.26 Донецька Надання професійних масажних та косметологічних послуг у домашніх умовах Землянська Людмила Олексіївна 38.000
78 С2/1.СА2.52 Вінницька Надання перукарських послуг Петренко Дар`я Володимирівна 37.279
79 С2/1.СА2.53 Вінницька Міні-кав`ярня “Смак кави” Опалюк Тарас Васильович 37.988
80 С2/1.СА2.54 Дніпропетровська Книгарня-кав`ярня у місті Кам`янське Герасимова Тетяна Олександрівна 38.000
81 С2.СА4.27 Луганська Студія декору “De fleur” Домну Оксана Михайлівна 34.677
82 С2.СА4.28 Донецька Відновлення діяльності з надання клінінгових послуг Помельнікова Яна Михайлівна 35.193
83 С2/1.СА2.55 Запорізька Проект “Квест-гра на замовлення” Бахишев Васиф 36.500
84 С2/1.СА2.56 Херсонська Еко-садиба “Теніста” Шляхова Алла Василівна 37.727
85 С2/1.СА2.57 Запорізька Free Hands – Вільні руки Терешкова Тетяна Михайлівна 38.000
86 С2/1.СА2.58 Запорізька Копі-зона Положенцева Анастасія Валеріївна 37.903
87 С2/1.СА2.59 Херсонська Вирощування зелені Халілова Ельмаз Алімівна 35.900
88 С2.СА4.29 Донецька Центр іноземних мов “Поліглот” Хачхарджи Дора Василівна 38.000
89 С2.СА4.30 Донецька Кондитерський цех Пивовар Сергій Леонідович 38.000
90 С2/1.СА2.60 Запорізька Організація та проведення свят під ключ для дітей та дорослих дітей від студії яскравих свят “КОРПОРАЦІЯ ПОЗИТИВУ” Лук`янченко Люсьєна Віталіївна 32.400
91 С2/1.СА2.61 Дніпропетровська Ремонтно-будівельні роботи в жилих та нежилих приміщеннях Хоружий Володимир Васильович 35.000
92 С2.СА4.31 Донецька Організація діяльності надання послуг відеозйомки та відеомонтажу Мураль Михайло Михайлович 37.957
93 С2/1.СА2.62 Житомирська Бренд білизни ZIA Зіневич Ігор Анатолійович 38.000
94 С2.СА4.32 Луганська Косметологічний кабінет Юрченко Сергій Віталійович 38.024
95 С2/1.СА2.63 Житомирська Мовна студія “Z-мова” Іванченко Денис Вікторович 32.798
96 С2/1.СА2.64 Житомирська Бізнес по транспортуванню коней Марчук Олександр Дмитрович 37.500
97 С2.СА4.33 Луганська Організація тренерської діяльності та консультативних послуг онлайн Плотнікова Тетяна Олександрівна 18.347