5 навичок успішного життя

5 навичок успішного життя

1. Спілкуйтеся, будуйте свій нетворкінг. Численні контакти – запорука успіху. Один підкаже потрібний телефон або сайт, інший познайомить з цікавою людиною, третій дасть слушну пораду. Не обов’язково дружити з усіма глибоко і цілодобово – варто лише підтримувати контакт, що дозволяє в будь-який момент звертатися до людей з питаннями, проханнями і пропозиціями.

2. Скромність далеко не завжди перевага. Можна все життя просидіти в кутку непоміченим, навіть маючи величезний багаж знань і талантів, якщо не проявляти ініціативу. Піар власних ідей – це мистецтво, яке доведеться опанувати, якщо ви хочете успішно реалізувати себе.

3. Робіть те, що подобається. Успіх швидше приходить до тих, хто прагне задовольнити власні потреби, а не виконує соціальне замовлення або жадає відповідати очікуванням оточуючих. 

успішний успіх

4. Дружіть зі щасливими. Це можуть бути просто щасливі люди, у яких, що не день – то щасливий квиток … Або оптимісти, чиє життя може, і не безхмарне, але вони володіють вродженою здатністю не драматизувати ситуацію, а з гумором сприймати підніжки, поставлені тут і там . Адже душевний настрій передається по ланцюжку.

5. Ставтеся до життя як до гри, де іноді виграєш, а іноді програєш. Деяких губить надмірно серйозне ставлення до життя. Як казав незабутній барон Мюнхгаузен: «Ви занадто серйозні, панове!» – а надлишок серйозності веде до постійного напруження і в кінцевому підсумку до зриву. Удача ж, навпаки, вибирає тих, хто дивиться на свої справи менш фатально і розуміє, що вигравати в лотерею завжди неможливо.

Взято з телеграм-каналу “Ідеї для Вашого бізнесу”.