Розпочинається розгляд заявок, що надійшли на конкурс грантів для підприємців

Розпочинається розгляд заявок, що надійшли на конкурс грантів для підприємців

27 грудня 2017 р. проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» завершив прийом заявок на конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
Проект отримав 31 запитання щодо конкурсу та оприлюднив 15 роз’яснень.
Загалом, на конкурс надійшло 106 заявки з 7 областей – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської.
Після технічної перевірки, заявки, які відповідають умовам конкурсу, будуть розглянуті експертною комісією.
Нагадаємо, що завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю та іншим особам у кризових ситуаціях.
Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати.
Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.

Реєстраційний номер Область Назва бізнес-проекту ПІБ заявника Сума в заявці, грн
1 C1.CA2.1 Дніпропетровська Спортивний більярдний клуб “Імперія” Пудовкін Олег Анатолійович 100.000
2 C1.CA2.2 Запорізька Студія краси “Колібрі” Потяка Ірина Олександрівна 100.000
3 C1.CA2.3 Дніпропетровська Маленькі кольори для великого кроку Черкашина Надія Володимирівна 100.000
4 C1.CA2.4 Харківська Відкриття мобільної еколого-аналітичної лабораторії Лісняк Анатолій Анатолійович 99.000
5 C1.CA2.5 Донецька Промислове виробництво ягідної продукції та заснування розплідника високопродуктивних стерильних саджанців на основі органічних технологій. Через власне виробництво, підвищення культури виробництва в громаді з метою приєднання мешканців до справи і започаткування сільгоспкооперативу. Москаленко Сергій Вікторович 300.000
6 C1.CA2.6 Донецька Дитяче кафе “Казка” Дубров Дмитро Юрійович 250.000
7 C1.CA2.7 Дніпропетровська Дизайн-студія “Sweet dreams” Моток Наталя Володимирівна 297.104
8 C1.CA2.8 Луганська Побутові послуги населенню Хітрова Валентина Павлівна 100.000
9 C1.CA2.9 Луганська ЗД кінозал “Галактика” Чабаненко Сергій Леонідович 149.000
10 C1.CA2.10 Харківська Швейний цех “BabyLove” Сінчалов Олександр Вікторович 210.000
11 C1.CA2.11 Харківська Відкриття хостелу “24/7” у м. Харків Нотовський Павло Валентинович 110.000
12 C1.CA2.12 Херсонська Модернізація Гостьовий будинок АРБУЗ Коваль Андрій Сергійович 149.700
13 C1.CA2.13 Запорізька Розширення соціального навчального центру “Евент-Плюс” Велієва Анастасія Олексіївна 150.000
14 C1.CA2.14 Вінницька “Майстерня з пошиття (ремонту) одягу та виготовлення текстильної сувенірної продукції” Стебліна Олена Олександрівна 150.000
15 C1.CA2.15 Дніпропетровська Розширення лінійки продукції для догляду за акваріумами Мандрика Оксана Олегівна 96.828
16 C1.CA2.16 Донецька “Демонстраційна міні-птахоферма з вирощування бройлерів” Бутов Артем Вікторович 100.000
17 C1.CA2.17 Донецька Міні хлібопекарня Щербань Тетяна Станіславівна 300.000
18 C1.CA2.18 Луганська Мерцаловская кооперація Гриневський Владислав Вадимович 208.318
19 C1.CA2.19 Донецька Кафе “Марсель”, розширення діяльності та створення нових робочих місць Скрипниченко Оксана Ярославівна 84,809.00
20 C1.CA2.20 Донецька Кінокомпанія “Донбас” Кочкаров Юрій Володимирович 210.000
21 C1.CA2.21 Луганська Виробництво альтернативного котельного палива з нафтопланів і нафтовідходів (токсичних відходів) Алонзова Аліна Олександрівна 300.000
22 C1.CA2.22 Донецька Створення офісу-магазину ландшафтної студії з наданням інформаційних послуг Радченко Ніна Миколаївна 89.000
23 C1.CA2.23 Херсонська Відкриття цеху по переробці овочів та фруктів з натуральної екологічної сировини Сердюк Марина Павлівна 300.000
24 C1.CA2.24 Донецька Кав’ярня Саломатіна Елла Петрівна 50.000
25 C1.CA2.25 Запорізька “Small box” “Я-кутюр” Матвійчук Ірина Павлівна 150.000
26 C1.CA2.26 Донецька Будівництво клініки літотрипсії та ендоурології у м. Слов’янськ Яковленко Олексій Вікторович 300.000
27 C1.CA2.27 Донецька База відпочинку “Ласточка”- бюджетний відпочинок Гутченко Ярославна Володимирівна 123.036
28 C1.CA2.28 Вінницька Соціалізація дітей з аутизмом та іншими розладами аутичного спектру Бухрякова Марина Миколаївна 150.000
29 C1.CA2.29 Донецька Створення робочих місць “Допоміжна діяльність у сфері транспорту” ПП “Доннафтохім”Євсєєва Оксана Сергіївна 100.000
30 C1.CA2.30 Луганська Розширення хлібопекарського виробництва за рахунок установки хлібопекарної печі та термоусадочної машини Андрухова Надія Костянтинівна 150.000
31 C1.CA2.31 Луганська Плазмова різка металу Васильєв Іван Іванович 287.735
32 C1.CA2.32 Луганська Ремонт асфальтового покриття автошляхів, вулиць, тротуарів та прибудинкових територій Любченко Вадим Олександрович 242.896
33 C1.CA2.33 Луганська Магазин одежі Беспалова Ірина Олексіївна 100.000
34 C1.CA2.34 Харківська ПП Галатея Уварова Ю.В. 99.820
35 C1.CA2.35 Донецька “Дитяче кафе “Муравейник” Полгородник Ірина Андріївна 300.000
36 C1.CA2.36 Запорізька Реалізація товарів швидкого харчування Демідков Андрій Сергійович 150.000
37 C1.CA2.37 Донецька Розширення бізнесу Юдіна Валентина Юріївна 112.000
38 C1.CA2.38 Донецька Копі центр, Рекламне агенство, Фотостудія Носенко Олексій Володимирович 81.884
39 C1.CA2.39 Донецька Переробка та повторне використання відходів від виробництва ГТВ за рахунок покупки подрібнювача Шарков Олександр Васильович 145.000
40 C1.CA2.40 Луганська “Збільшення прибутковості підприємства за допомогою автоматизації штукатурних процесів” Голик Микола Васильович 232.000
41 C1.CA2.41 Дніпропетровська Інтернет-маркетингові послуги для малого та середнього бізнесу Малий Сергій Геннадійович 85.000
42 C1.CA2.42 Вінницька Український виробник шкіряних сумок ТМ “Wellbags” Вакулич Тетяна Сергіївна 147.955
43 C1.CA2.43 Харківська Виробництво поліграфічної продукції Ребрік Юрій Миколайович 150.000
44 C1.CA2.44 Дніпропетровська Товариство з обмеженою відповідальністю “Аудиторський контроль України” Євтушенко Ольга Володимирівна 143.559
45 C1.CA2.45 Донецька AzovTransLogistik ATL Комаристий Олексій Петрович 214.700
46 C1.CA2.46 Донецька “Академія великого тенісу” Діденко Тетяна Георгіївна 100.000
47 C1.CA2.47 Донецька Виробництво сувенірної і поліграфічної продукції Масленікова Наталя Анатоліївна 101.469
48 C1.CA2.48 Донецька Розширення мережі магазинів “Городник” у місті Селідове Донецької області Шилова Олександра Ігорівна 100.000
49 C1.CA2.49 Дніпропетровська Кав’ярня Гриша Віта Василівна 92.325
50 C1.CA2.50 Запорізька RESTCLUB “Вище неба” Манько Євгенія Валеріївна 300.000
51 C1.CA2.51 Харківська Конструкторська майстерня по розробці лекал одягу Тарасенко Альона Едуардівна
52 C1.CA2.52 Запорізька Пакування та продаж гігієнічного наповнювача для тварин Сьомін Дмитро Юрійович 87.000
53 C1.CA2.53 Запорізька Перукарня “Тріумф” Василюк Олена Михайлівна 56.000
54 C1.CA2.54 Донецька “Конкурс на розширення бізнесу” Лашина Людмила Миколаївна 300.000
55 C1.CA2.55 Луганська “Медове джерело” мед у стік-пакетах Літвінова Оксана Ігорівна 150.000
56 C1.CA2.56 Донецька Переобладнання АЗС Маковій Тетяна Миколаївна 210.330
57 C1.CA2.57 Донецька Спортивний клуб “Південна зірка” Третяк Галина Олександрівна 300.000
58 C1.CA2.58 Дніпропетровська Модернізація основного фонду швейного виробництва Ковальов Віталій Юрійович 279.587, 50
59 C1.CA2.59 Запорізька Піцерія з широким асортиментом випічки (відновлення бізнесу, втраченого в зоні проведення АТО) Провандовська Людмила Миколаївна 80.000
60 C1.CA2.60 Дніпропетровська Розширення ФОП Яценко А.Д. Яценко Андрій Джалілович 99.055
61 C1.CA2.61 Донецька “Лавка фермера”-магазин власної сільськогосподарської продукції та напівфабрикатів з цієї продукції Брюховець Олена Миколаївна 99.712
62 C1.CA2.62 Запорізька Послуги щодо забудови та організації простору для всіх видів заходів від вуличних фестивалів до представницьких подій в залах Рогов Олег Володимирович 100.000
63 C1.CA2.63 Донецька Лікувально профілактичний центр Матвієнко Ганна Володимирівна 100.000
64 C1.CA2.64 Херсонська Бізнес-центр “Вулик” Ярмій Павло Олексійович 96.782
65 C1.CA2.65 Луганська Вирощування квітів в тепличному господарстві Лисечко Микола Леонідович 50.000
66 C1.CA2.66 Донецька Вегетаріанське кафе Єфімова Марина Леонідівна 210.000
67 C1.CA2.67 Харківська Млинна “Blinchik” Воронцова Марина Олександрівна 97.500
68 C1.CA2.68 Дніпропетровська Аптечний бізнес Дяченко Андрій Вікторович 300.000
69 C1.CA2.69 Донецька СКС-Строй Ширяєв Олексій Вікторович 300.000
70 C1.CA2.70 Харківська Товариство з обмеженою відповідальністю “Макснет” Стручаєва Алла Станіславівна 150.000
71 C1.CA2.71 Луганська Соляна печера “Salt Grot” Мілашова Євдокія Фетотівна 98.000
72 C1.CA2.72 Вінницька Майстерня “Robin Wood” Виготовлення еко-упаковки з дерева та сувенірної продукції Пчелинцева Марина Миколаївна 99.276
73 C1.CA2.73 Дніпропетровська Центр Розвитку Інтелекту “SMARTUM” Кравець Ірина Олександрівна 186.000
74 C1.CA2.74 Луганська Розширення поліграфічного підприємства ТОВ “ФОКСПРИНТ” Рубан Юлія Василівна 119.728,40
75 C1.CA2.75 Херсонська “Sale e Pepe” (S&P delivery) Лелюк Віталій Анатолійович 100.000
76 C1.CA2.76 Вінницька Студія іноземних мов “АМІ” Колтунова Тетяна Геннадіївна 55.000
77 C1.CA2.77 Харківська ФОП Твердоступ Ганна Олексіївна Твердоступ Ганна Олексіївна
78 C1.CA2.78 Донецька Поновлення вирощування овочів у відкритому грунті Шмигін Олександр Євгенович 300.000
79 C1.CA2.79 Херсонська Швейних цех з пошиття одягу та постільної білизни Наливайко Наталія Олександрівна 210.000
80 C1.CA2.80 Донецька Вихід на стабільну прибутковість швейного виробництва дитячого одягу Карпова Вікторія Миколаївна 149.420
81 C1.CA2.81 Луганська Кав’ярня “Holiday club” Русін Олег Олегович 35.000
82 C1.CA2.82 Вінницька “Вогні Реклами” Казноха Володимир Владиславович 293.000
83 C1.CA2.83 Вінницька “Виготовлення книжкової та багатосторінкової поліграфічної продукції” Кушнір Юлія Володимирівна 300.000
84 C1.CA2.84 Запорізька Надання послуг з лазерного різання та гравірування матеріалів Алексєєв Дмитро Сергійович 206.100
85 C1.CA2.85 Харківська Чоловіча перукарня – Barbershop Букіна Тетяна Володимирівна 57.900
86 C1.CA2.86 Харківська Надання механізованих внутрінніх відділочних послуг: штукатурка, малярка, гібсокартон Галенко Марина Олександрівна 100.000
87 C1.CA2.87 Луганська Будівництво холодильної камери Бичкова Ірина Миколаївна 213.968
88 C1.CA2.88 Донецька Проект “Технопарк” Роменський Борис Вікторович 210.000
89 C1.CA2.89 Херсонська NUB  розширення бізнесу Масюткін Олексій Володимирович 125.000
90 C1.CA2.90 Донецька Міні-кав’ярня Мурачова Олександра Миколаївна 100.000
91 C1.CA2.91 Запорізька Люкс “Азовські пельмені” Воробйова Олена Мурманова 150.000
92 C1.CA2.92 Дніпропетровська Фермерське господарство з вирощування часнику “EKO Garlic” Козин Євгеній Анатолійович 210.000
93 C1.CA2.93 Запорізька Вдосконалення технологічної лінії брикетування паливних брикетів Нікулін Сергій Федорович 297.000
94 C1.CA2.94 Луганська Поширення бізнес діяльності (відновлення магазину побутових товарів та створення пральні Бірюкова Олена Миколаївна 149.200
95 C1.CA2.95 Донецька Модернізація та розширення швейного виробництва Німаніхіна Олена Анатоліївна 72.381
96 C1.CA2.96 Дніпропетровська Широкоформатний плоттерний друк екосольвентом Суворова Тетяна Вікторівна 298.500
97 C1.CA2.97 Харківська Студія англійської мови “English Boom” Простір творчого та інтелектуального розвитку Сніжко Олександра Олегівна 100.000
98 C1.CA2.98 Дніпропетровська Райдуга, Ваша пральня Дітковська Тетяна Іванівна
99 C1.CA2.99 Луганська Розширення спектру послуг, що надає ФОП Мироненко шляхом відкриття станції шиномонтажу Мироненко Оксана Вячеславівна 94.000
100 C1.CA2.100 Запорізька Левенкова Катерина Євгенівна
101 С1.СА2.101 Донецька Вирощювання екологічно чистих овочів в теплиці Перетятько Юлія Юріївна 150.000
102 С1.СА2.102 Житомирська STEM&SMART Забродіна Тетяна Олексіївна 300.000
103 С1.СА2.103 Вінницька Аєростудія Чаус Юрій Володимирович 100.000
104 С1.СА2.104 Донецька Громадська організація “СК Козак” Гнатюк Олександр Анатолійович 300.000
105 С1.СА2.105 Луганська Манікюрний салон Беспалова Ірина Олексіївна 25.000
106 С1.СА2.106 Запорізька Піццерія Кияшко Євгенія Олександрівна 100.000