У Житомирі розпочати тренінги  з розвитку бізнес-навичок людей з інвалідністю

У Житомирі розпочати тренінги з розвитку бізнес-навичок людей з інвалідністю

Сьогодні в Житомирі Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» розпочав унікальну навчальну програму з розвитку бізнес-навичок людей з інвалідністю.

Лариса Піскунова, спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання місії USAID в Україні, відкриваючи тренінг повідомила, що проект USAID відповідально ставиться до інклюзії осіб з інвалідністю і вважає, що інтереси таких людей потрібно завжди враховувати і створювати для них нові можливості.

Наталя Карбовська, директор Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» зазначила, що вся команда проекту пишається тією програмою навчання, яку вдалося розробити, адже вона по суті є унікальною, комплексною адже вона вчить як почати з ідеї і трансформувати її в працюючий бізнес. Наталя Карбовська побажала учасникам 10-денного тренінгу успіхів у навчанні і висловила переконання, що скоро на Житомирщині з’явиться 28 нових підприємств, що невдовзі можуть бути створені людьми з інвалідністю, які пройдуть навчання під час тренінгу.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин наголосив, що Житомир також завжди уважно ставився до потреб людей з інвалідністю і намагався оперативно реагувати на виклики. І зараз, за словами міського голови, міська влада не залишиться осторонь і запланує в бюджеті кошти у сумі 200 тисяч гривень на підтримку бізнес-планів випускників навчання.

Партнером Проекту в Житомирській області є Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».