Візит представниць USAID до грантерів Луганської області

Візит представниць USAID до грантерів Луганської області

22 березня Сюзан Фрітц, Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, відвідала нових грантерів Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

У Лисичанську, делегація USAID ознайомилась із роботою поліграфічного підприємства ТОВ "Фокспринт"У Лисичанську, делегація USAID ознайомилась із роботою поліграфічного підприємства ТОВ “Фокспринт”. Директорка “Фокспринт” Юлія Рубан продемонструвала нове обладнання, придбане за рахунок гранту – термоклеєвий біндер, різак та заклепочник, та поділилась планами із розвитку підприємства. На підприємстві буде створено 4 нових робочих місця для постраждалих від конфлікту.

В Рубіжному, делегація USAID відвідала центр «Здоров’є»В Рубіжному, делегація USAID відвідала центр «Здоров’є», де за підтримки Проекту обладнано приміщення для галотерапії (соляну кімнату). В центрі проводиться терапія та профілактика респіраторних захворювань, в основному – для дітей. Директорка центру Євдокія Мілашова вже створила робоче місце для жінки – внутрішньо переміщеної особи, і працевлаштує ще дві особи.

Хлібопекарське виробництво Надії Андрухової в Сєвєродонецьку

Крім того, координаторка Проекту Мілена Горячковська та координатор в Луганській області Кирило Дубровін відвідали хлібопекарське виробництво Надії Андрухової в Сєвєродонецьку. Завдяки Проекту, пекарня обладнана конвекційною піччю та упаковочною машиною. На підприємстві створено 4 нових робочих місця.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» продовжить надавати підтримку підприємцям, що створюють нові робочі місця – закупівлю обладнання, бізнес-тренінги, юридичну та менторську підтримку.