Як досягти успіху? Дев’ять правил, які допоможуть стати переможцем

Як досягти успіху? Дев’ять правил, які допоможуть стати переможцем

Для успіху геніальної ідеї замало, потрібен ще досвід і якісне виконання роботи.

Як досягти успіху задумується практично кожен, але стати успішним вдається далеко не всім. Причин тому може бути дуже і дуже багато, але для досягнення омріяної мети потрібно наполегливо працювати.

Відома українська бізнес-леді Яна Матвійчук розповість про те, що означає бути переможцем в бізнесі та як змінити життя на краще. Сама Яна змогла побудувати успішний бізнес, маючи на руках стартовий капітал всього 300 доларів. Сьогодні, створена нею івент компанія ARENA CS, вважаються найкращою в країні.

Пані Матвійчук говорить:“ Я думаю, що більшість тих, хто організовує стартапи, власників малого бізнесу та тих, хто думає, як організувати свій бізнес, не зовсім правильно уявляють, що означає бути переможцем. Зазвичай, вони просто діють, беручи за приклад історії успішних людей, таких як Річард Бренсона, Марк Кубан, намагаючись зрозуміти, як мислить людина-переможець.

Як досягти успіху: що таке успіх

Для відповіді на питання як досягти успіху, варто зрозуміти, що мислення це лише початок. Успіх, насамперед, це:

 • здатність чути та прислухатися до своєї інтуїції;
 • повне розуміння себе та грамотна побудова відносин з іншими людьми;
 • досвід і якість виконання роботи;
 • це вміння діяти і працювати, а не мріяти.

І головне, успіх та фінансова незалежність починаються правил, що визначають лінію поведінки людини. Правила успішної людини – це такі установки, які спонукають діяти і йти до перемоги.

Як досягти успіху: дев’ять правил в допомогу

Короткої відповіді на питання, як досягти успіху, не існує. Як створити бізнес своїми руками та як розвивати свій бізнес далі зрозуміти допоможуть установки успішних людей. Використання їх допоможе знаходити правильні рішення та стати переможцем.

 1. Або я кращий, або хтось інший. Інших варіантів немає.

Те, що треба любити свою роботу, знають абсолютно всі. Але коли людина робить теж саме, що і сотні інших людей, то вона не зможе полюбити результат своїх дій. Любити свою справу це гарна основа для побудови свого успіху, але це лишень основа. Для, того, щоб стати переможцем треба стати кращим. Тільки використовуючи це правило, можна створити та успішно реалізувати ідеї малого бізнесу з нуля.

 1. Я слухаю всіх, але приймаю рішення сам.

Вміння вирішувати і прийняти правильні рішення це і є успіх. Особистий успіх це особиста справа кожного, тому важливо вміти чути інших, але довіряти треба власні інтуїції. Оточуючі говорять, що бізнес навчання успішному підприємцю, в якого вже склався бізнес, не є потрібне, а ваша інтуїція кричить про протилежне? Ви знаєте як вчинити правильно, щоб стати успішним!

 1. Говорити правду завжди, навіть тоді, коли люди її не бажають почути.

Намагаючись налагодити та збільшити продажі через інстаграм, люди, зазвичай, все бояться образити інших, задіти їх почуття чи справити враження як негативно налаштовану особистість. В результаті, багато користувачів постять порожні та бездумні поради та думки. Прагнете бути цінним та виділятися від інших? Кажіть людям правду, навіть тоді, коли чути її ніхто не хоче. Таким чином, соціальні мережі, будь-то фейсбук чи інстаграм для бізнесу стануть дієвим та ефективним інструментом.

 1. Ідея, над якою я не працюю, просто думка.

Ідея це звичайна думка, яка може виникнути в кожного. Що відрізняє ідею від думки? Це праця, яка направлена на втілення, це те, чим ви займаєтеся, це те, що ви готові дати іншим. Все інше всього лиш пуста балаканина. Виникла думка, як просування бізнесу зробити більш успішним? Реалізуйте цю ідею негайно!

 1. Чи варто витрачати час на те, чим займаються всі?

Потенційний переможець, якщо буде займатися тим, що й інші, зануриться в соціальні мережі і цифровий маркетинг, реальним переможцем не стане. Варто пам”ятати, що великою помилкою є вибір для реалізації своїх цілей тих самих інструментів, що й інші.

 1. Якщо я разом з іншими, лідером стати не зможу.

Гурт людей завжди очолює одна людина, лідер. Ким бути – лідером чи частиною команди – вирішувати вам. Проте, не варто помилятись та вважати себе лідером, коли насправді ви всього лиш послідовник.

 1. Клієнти цінують тільки реальні рішення.

Як досягти успіху у бізнесі? Відповідь: пропонувати продукти і послуги, які є вкрай потрібними споживачеві. Великий успіх чекає на тих, хто допоможе вирішити вирішує серйозні проблеми людей. Бізнес освіта навчає того, як зрозуміти всі “болі” цільової аудиторії та сформулювати пропозицію, яка дозволить розв’язувати цю проблему.

Пам”ятайте: Велика проблема + дієве рішення = велика перемога.

 1. Я не задоволений своїми досягненнями.

Що робити, коли не задоволений своїми досягненнями ? Варто розвиватись та вчитись. Саморозвиток дієвий чинник на шляху до перемоги. На жаль, сьогодні гідних бізнес-книг про те як бізнес-план як скласти чи як рекламувати товар не так вже й багато. Корисною буде книга Марка Маккормака “Чого не вивчають в Гарвардській школі бізнесу”.

 1. Я ніколи не змирюсь з поразкою!

Невдачі незмінна частина людського життя. Вони корисні, бо коли ми відчуваємо біль то робимо висновки, ми вчимось на своїх помилках, ми становимося мудрішими та розумнішими. Тому, не треба боятися поразки, але і не потрібно плутати її з перемогою адже нашою метою є перемога, а не поразка.

Як досягти успіху? Діяти!

Ми перерахували правила як досягти успіху, але вони принесуть результат тільки тоді, коли будуть спонукати вас до дії, коли стануть ключовими установками на кожен день. Тому закарбуйте величезними літерами головне: перемога – це дія.

За матерiалами: segodnya.ua