Як змінити життя на краще?

Як змінити життя на краще?

Кожна людина хоч раз у житті замислюється, як змінити життя на краще, що потрібно робити, щоб мати більше грошей, пройти якнайшвидше по кар’єрних сходах, знайти любов і багато іншого. Абсолютно щасливих людей, напевно, немає в світі, адже завжди хочеться чогось більшого від життя. Так що ж робити в першу чергу, як отримати бажане?

Як змінити життя на краще: перші три кроки

Багато людей чекають на чудовий засіб, панацею, завдяки якій можна буде нічого не робити, але при цьому мати все, що потрібно, але так не буває. Хочеться заробити мільйон або переїхати жити на Таїті? Все можливо, але недостатньо просто хотіти, потрібно поступово, крок за кроком рухатися до поставленої мети. Як змінити життя на краще? Ось три перші кроки:

 1. Визначити, що саме потрібно змінити в житті (робота, навчання, статевий партнер, хобі, ставлення до себе). Можна вибрати кілька цілей, бажано визначити першорядні і другорядні.
 2. Змінити режим дня (ранній підйом, заняття фізкультурою, відмова від шкідливих звичок, правильне, збалансоване харчування).
 3. Уявити ідеальну картинку, яку хочеться отримати в результаті. Найкраще буде записати або замалювати побачене, представлене. Це допоможе бажанням не тільки залишитися в мріях, а й стати реальними, досяжними цілями. Можна використовувати будь-які схеми, графіки, малюнки, записи в блокноті.

Як змінити життя на краще? Максимально швидко пройти три початкових етапи і почати рухатися далі!

Як змінити життя на краще: від думок до реальних дій

Грамотній людині, яка знає, чого хоче від життя, досить лише натякнути, трохи допомогти, підштовхнути для того, щоб все закрутилося в бажаному напрямку, у той час, як деяким не допоможе навіть повний супровід аж до досягнення поставленої мети. До якої категорії людей належите ви? Це відомо лише вам! Що робити після успішного виконання початкових порад?

По-перше, необхідно позбутися того, то вам заважає. Нічого не повинно вас зупиняти на шляху до поставленої мети. Це може бути, як непотрібний, старий одяг в шафі, так і люди, які пригнічують, тягнуть вас донизу.

По-друге, завершити виконання всіх розпочатих завдань. Не варто починати нове життя з баластом, який буде сповільнювати або зупиняти вас. Складіть список всіх незавершених справ, встановіть черговість їх виконання і максимально швидко звільніть себе від непотрібних зобов’язань.

По-третє, складіть перелік дій, які повинні допомогти змінити життя на краще. Наприклад, необхідно переїхати в інше місто / країну, розлучитися або одружитися, звільнитися з роботи і влаштуватися на іншу, але з більш високою заробітною платою.

Як змінити життя на краще: 10 корисних порад

Ніхто не зможе дати інструкцію, як змінити життя на краще, можна дати лише поради, інтерпретація і якість виконання яких безпосередньо залежить від конкретної людини. До таких порад можна віднести:

 1. Не будьте перфекціоністами, адже це може змусити постійно змінювати життя, яке вже і так майже ідеальне.
 2. Читайте багато літературних творів (художніх, психологічних, мотиваційних). У книгах можна знайти рішення практично всіх проблем.
 3. Не перевтомлюйтеся, дозволяйте собі 8-мичасовий сон.
 4. Ретельно стежите за власним здоров’ям. Хвороби не допоможуть у досягненні цілей, а лише стануть перешкодами на шляху.
 5. Вчіться відпочивати з користю, проводячи час у музеях, театрах, філармоніях, тренажерному залі.
 6. Цінуйте власний час, не витрачайте його даремно.
 7. Боріться зі своїми страхами, виходячи із зони комфорту, – це допоможе вам стати кращим.
 8. Плануйте свій день: складайте список справ і виконуйте його протягом усього дня.
 9. Освойте тайм-менеджмент, – це дозволить правильно розпоряджатися часом, більше встигати, а значить, і більше досягати по життю.
 10. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутих цілях, але при цьому цінуйте те, що у вас вже є.

Як змінити життя на краще: поширені помилки

Помилки іноді потрібні, але, коли ви думаєте, як змінити життя на краще, то вони можуть бути серйозною перешкодою на шляху. Саме тому, ми зібрали для вас ТОП помилок, які допускаються людьми, які прагнуть якось змінити своє життя. Ось п’ять із них, які зустрічаються найчастіше:

 • Не слухайте критиків. Ви ніколи не зрозумієте, як змінити життя на краще, якщо будете слухати поради або реагувати на негативні коментарі тих людей, які хочуть завадити вам.
 • Не слід відступати перед неприємностями. Вчіться правильно їх сприймати, адже проблеми дають можливість проявити себе, перевірити власні сили.
 • Не бажайте недосяжного. Ставте тільки реальні цілі, яких ви можете досягти.
 • Не відкладайте все на потім. Почніть сьогодні, приступіть до досягнення мети прямо зараз, – не потрібно чекати сонячної погоди, наступного дня тижня.
 • Не можна не вірити в себе. Без віри в себе нічого не вдасться, не допоможуть навіть найкрутіші поради, надані світовими зірками, мільярдерами чи всесвітньо відомими політиками.

Шукайте спосіб, як змінити життя на краще? АЛЕ чи дійсно ви цього хочете або просто намагаєтеся «зловити» удачу або «потрапити» на халяву? Чи готові ви діяти і робити все, що буде потрібно? Якщо так, то у вас все вийде, – потрібно лише трохи віри і зусиль! Ну а якщо ні, то можна так і продовжувати сидіти біля моря, чекаючи біля берега зміни погоди!

За матерiалами: dnevnyk-uspeha.com