Який хендмейд замовляють на Etsy в 2019

Який хендмейд замовляють на Etsy в 2019

Сьогодні хендмейд користується широкою популярністю серед населення по всьому світу. Велика кількість замовлень на сайті Etsy показує, що попит на подібні товари не зменшується і в 2019 році. Найбільше зараз люди купують іграшки, оригінальний одяг, аксесуари, біжутерію та елементи для декору.

Бажаючих купувати якісні крафтові товари з кожним днем стає все більше, що пояснюється бажанням мати речі не з масових магазинів, а зроблені руками майстра. Чимало людей шукають одяг з “бунтуючими” написами чи закликами до боротьби, адже подібні товари важко знайти в звичайних торгових центрах. Безупинний оптимізм хіпстерів вже не в моді, бо сучасником трендом є саме бажання протестувати та боротись за власні права.

Тренд №1: феміністичний мотив

Так, саме феміністичні написи на сумках та біжутерії зараз в моді. Жінки залюбки купують футболки чи світшоти з типовими виразами “моє тіло – мій вибір” та “feminist killjoy”. Також широким попитом користується одяг з бунтарськими написами “спалю свій ліфчик” та “чи ображають тебе мої соски?”.

А популярні заклики феміністок “звільнимо свої соски” диктує крафтовим виробникам робити тематичні малюнки на одязі, наприклад, оголених грудей чи різного розміру сосків.

Тренд №2: яскравість та дитячість

В підліткових колекціях одягу та аксесуарів переважають яскраві кольори та принти, які характерні для зовсім дитячих речей. Дизайнери випускають одяг в надзвичайно пишнобравних відтінках. Досить часто присутній акварельний дизайн з нерівними формами.

Тренд №3: бунтарський настрій в речах

Цей напрямок в речах також зараз є досить актуальним серед покупців Etsy. Люди купують футболки з анти-трамповськими написами або кулаками з конкретним підтекстом. Також поширеними є математичні знаки рівності, що означають існуючу проблему рівності людей, та одяг зі словом “Resist”.

Тренд №4: стиль Boho chick

Пішов такий стиль з 2005-го року та пов’язаний з богемним стилем в одязі та іменами відомих людей, таких як Кейт Мосс, Сієнна Міллер та Мері-Кейт Олсен. Такі речі поєднують ромський стиль, етнічні акценти та хіппі мотиви. Особлива роль в такому стилі віддається макраме, яскравим кольорам та різноманітним ажурним аксесуарам.

Тренд №5: використання шарфів між взуттям та брюками

Таку пов’язку називають ankle scarf та використовують в ролі стильного хендмейд-аксесуара в образі. Мовляв, лише старі люди носять довгі штани, а молодь обирає короткі моделі джинсів та за  допомогою таких шарфів тримають свої щиколотки в теплі.

Тренд №6: тату-наклейки

Такі прикраси для тіла виробляються хендмейд-майстрами для модниць, які бажають залишатись стильними навіть на відпочинку на пляжі. Такі наклейки все частіше роблять “під метал”, тому вони не відклеюються навіть під час купання. Так що загубити таку прикрасу досить важко, що не можна сказати про сережки чи обручку.

Тренд №7: “веганська шкіра” для виробництва сумок

Надзвичайно популярними серед молоді і не тільки зараз є сумки та рюкзаки вироблені із так званої “веганської шкіри”, що означає звичайнісінький дермантин. Але виробники запевняють, що він високої якості і взагалі такий матеріал важко відрізнити від справжньої шкіри. І це зараз справді є трендом, адже захисників тварин стає все більше, тому люди залюбки користуються такими сумками.

Тренд №8: геометричні форми для сережок

Це раніше мінімалістична біжутерія була в моді, але час йде і з’являються нові тренди. Модниці часто замовляють сережки крупних розмірів та геометричних мотивів.

За матерілами: evo.business